POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Funkčné tričká

nature is calling
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebným obrázkom prírody a textom Nature is calling, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
511/XS/UNI
paradise
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebným obrázkom stanu v prírode a textom Paradise. Stanovačka v horách je raj. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
508/XS/UNI
light a campfire
od 15 € / ks

Funkčné tričko s obrázkom kotlíka nad ohňom a textom Light a campfire and everyone is a storyteller. Pri táboráku sa jazyk rozviaže viacerým z nás. Tričko je rýchloschnúce,...

+ ďalšie
505/XS/UNI
need more adventure
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Need more adventure, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
502/XS/UNI
adventure
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Adventure, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
499/XS/UNI
nature is calling bl
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Nature is calling, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
496/XS/UNI
weekends are for hiking
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Weekends are for hiking, pre víkendy ako stvorené na túlanie po horách a lesoch. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne...

+ ďalšie
493/XS
worry less run more
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Worry less, run more - ak je beh tvoj obľúbený relax, je vhodné práve pre teba. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, ideálne na šport.

+ ďalšie
403/XS2
8 položiek celkom