POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Informácie o materiáloch, použitých na obrázok

Obrázky, nápisy či celková grafika na oblečení je vyrezávaná z farebných fólií, ktoré majú rôzne vlastnosti. Rezaná grafika sa od potlače sa odlišuje širokými možnosťami jej úpravy – od obyčajnej, hladkej, sú v našej ponuke fólie so zamatovou povrchovou úpravou (drobné chĺpky), s 3D efektom (fólia je hrubá a vystupuje nad povrch oblečenia), fotoluminescentnú (na svetle sa nabíja a v tme nejaký čas žiari), ligotavé či trblietkové efekty, perforovanú úpravu (drobné dierky vhodné na grafiku s veľkou plochou).

Výhodou fólie je jej stálofarebnosť, ľahká údržba a dlhá životnosť, ktorá sa počíta na roky.

 

Pri výrobe sa vyčistený obrázok nažehľuje na textil pri vysokej teplote a tlaku a tým sa zabezpečí jeho dlhá životnosť. Starostlivosť o takého oblečenie pri tom nie je nijak náročná - po opratí ho stačí aspoň raz za čas prežehliť, aby sa motív znovu spevnil. Viac informácií o starostlivosti nájdete v článkoch, na ktoré sa odkliknete priamo pod Vami vybraným tričkom či iným textilom.

 

Rezaná grafika má aj pár svojich pravidiel - veľmi pekne ukážu linajkové obrázky či texty a dajú sa skombinovať 3 - 4 rôzne farby (záleží od konkrétnej grafiky). Z fólií neodporúčame robiť obrázky, ktoré majú veľké plochy. Ak sú ale obrázky či linky príliš malé, ich životnosť sa bude skracovať.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie