POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Pre školákov, ťaháky

xskola 4 kucapaca kid ssm
Novinka
Kucapaca
Skladom (5 ks)
9,90 € / ks

Kucapaca. Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

472/BIE
x skola6 cica nezer lim
Cica nežer!
Skladom (5 ks)
9,90 € / ks

Cica nežer! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

469/BIE
x skola2 vypadni wht
Sadni si a vypadni!
Skladom (>5 ks)
9,90 € / ks

Sadni si a vypadni! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

466/BIE
x skola3 panenka m ssm
Panenka skákavá
Skladom (>5 ks)
9,90 € / ks

Panenka skákavá. Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

457/BIE
x skola5 moze byt ssm
9,90 € / ks

Myslím, že môže byť! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

454/BIE
x skola7 ticho lim
Chcem počuť ticho
Skladom (>5 ks)
9,90 € / ks

Chcem počuť ticho! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

451/BIE
f teacher
Teacher
Skladom (>5 ks)
14 € / ks

Sú učitelia a učitelia. Niektorí sú tu pre teba naozaj. Teacher, I'll be there for you, čierne tričko s nápisom v štýle známeho seriálu.   Poštovné v rámci Slovenska...

241/S
7 položiek celkom