POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Športy

kolo yeddo panske mfp 60 cierna
15 € / ks

Čierne tričko s oranžovou grafikou kolobežky a textom This is my life. Ak máš kolobežku v krvi, je vhodné práve pre teba. V ponuke dámska aj pánska veľkosť.   Kvalitné...

658/XS
explore scooter
16 € / ks

Čierne dámske tričko s trojfarebnou grafikou kolobežky v prírode a textom Explore with scooter.   Kvalitné tričko v kombinácii s precíznym spracovaním a aplikovaním...

655/XS
nature is calling
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebným obrázkom prírody a textom Nature is calling, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
511/XS/UNI
paradise
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebným obrázkom stanu v prírode a textom Paradise. Stanovačka v horách je raj. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
508/XS/UNI
light a campfire
od 15 € / ks

Funkčné tričko s obrázkom kotlíka nad ohňom a textom Light a campfire and everyone is a storyteller. Pri táboráku sa jazyk rozviaže viacerým z nás. Tričko je rýchloschnúce,...

+ ďalšie
505/XS/UNI
need more adventure
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Need more adventure, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
502/XS/UNI
adventure
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Adventure, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
499/XS/UNI
nature is calling bl
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Nature is calling, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
496/XS/UNI
weekends are for hiking
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Weekends are for hiking, pre víkendy ako stvorené na túlanie po horách a lesoch. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne...

+ ďalšie
493/XS
worry less run more
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Worry less, run more - ak je beh tvoj obľúbený relax, je vhodné práve pre teba. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, ideálne na šport.

+ ďalšie
403/XS2
love kolobezka blk
Love kolobežka
Skladom (>5 ks)
15 € / ks

Rada sa preháňaš na kolobežke? Na tomto tričku je potom všetko. Srdiečko a kolobežka. Na výber z viacerých farebných variant, dámsky aj pánsky strih.   Poštovné v rámci...

391/CIE
tcp joke man rb
Novinka
TCP joke
Na objednávku do 3 dní (>5 ks)
15,50 € / ks

Tričko pre IT-čkárov, s grafikou TCP joke. Na výber z viacerých farebných variant.   Poštovné v rámci Slovenska zdarma!

379/KR/S/MU
biker1 blk
Biker evolution
Skladom (>5 ks)
15 € / ks

Evolúcia cyklistu - Biker evolution - je čierne tričko s bielou grafikou v štýle Darwinovej teórie evolúcie. Človek sa vyvinul z opice až na bikera.

+ ďalšie
226/S
just run zena
Just Run
Skladom (>5 ks)
16 € / ks

Funkčné UNISEX biele tričko s graficky spracovaným nápisom „Just run“. Rýchloschnúce tričko, vhodné na športy a outdoorové aktivity, ale aj na bežné nosenie. 100% polyster.

+ ďalšie
67/XS
14 položiek celkom