POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Starostlivosť o funkčné oblečenie

Funkčné oblečenie je vyrábané z polyesterovej tkaniny, ktorá dobre odvádza pot a je rýchloschnúca.

Grafika na oblečení je vytvorená sublimačnou potlačou, pri ktorej sa farby vpijú do textílie a zafixujú. Pri správnej starostlivosti, ktorá nie je nijak náročná, Vám oblečenie vydrží dlho. Vzhľadom na proces výroby a použité materiály motív nestráca farby ani pri dlhodobom nosení.

Grafický motív je na oblečenie nažehlený pri vysokej teplote a tlaku, čo pri správnej starostlivosti zabezpečuje jeho dlhú životnosť.

  • Vecičky perte prevrátené (pri šatkách použite sieťku na bielizeň), potlačou dovnútra pri teplote max 40°C. Použite prací prostriedok bez obsahu chlóru a bielidla. Nečistite chemicky. Neodporúčame sušiť v sušičke.
  • Žehlite vždy potlačou dovnútra pri teplote max 110°C. Ak chcete žehliť cez lícovú stranu, motív prekryte papierom na pečenie.

Pri správnej starostlivosti z vlastných skúseností vieme, že farebnosť a veľkosť trička, ani kvalita motívu sa neznižuje ani po rokoch nosenia, prania a žehlenia. Vysokú kvalitu dosahujeme vďaka výberu najkvalitnejších materiálov, ktoré sú dostupné na našom slovenskom a českom trhu a dlhodobo testované nami osobne skôr, ako sú zaradené do predaja pre verejnosť.