POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Starostlivosť o oblečenie

Grafika na oblečení je vytvorená z vysoko kvalitnej fólie, ktorá pri správnej starostlivosti vydrží ako nová až niekoľko rokov. Táto starostlivosť pri tom nie je nijak náročná. Vzhľadom na proces výroby a použité materiály motív nestráca farby ani pri dlhodobom nosení.

Grafický motív je na oblečenie nažehlený pri vysokej teplote a tlaku, čo pri správnej starostlivosti zabezpečuje jeho dlhú životnosť.

  • Vecičky perte prevrátené (pri šatkách použite sieťku na bielizeň), potlačou dovnútra pri teplote max 40°C. Použite prací prostriedok bez obsahu chlóru a bielidla. Nečistite chemicky. Neodporúčame sušiť v sušičke.
  • Žehlite vždy potlačou dovnútra pri teplote max 110°C. Odporúčame aj možnosť prekryť grafiku papierom na pečenie a prežehliť ju z lícovej strany, čím sa priľnavosť grafického motívu spevňuje.

Pri správnej starostlivosti z vlastných skúseností vieme, že farebnosť a veľkosť trička, ani kvalita motívu sa neznižuje ani po rokoch nosenia, prania a žehlenia. Vysokú kvalitu dosahujeme vďaka výberu najkvalitnejších materiálov, ktoré sú dostupné na našom slovenskom a českom trhu a dlhodobo testované nami osobne skôr, ako sú zaradené do predaja pre verejnosť.