POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Starostlivosť o oblečenie

Grafika na oblečení je vytvorená z vysoko kvalitnej fólie, ktorá pri správnej starostlivosti vydrží ako nová až niekoľko rokov. Táto starostlivosť pri tom nie je nijak náročná. Vzhľadom na proces výroby a použité materiály motív nestráca farby ani pri dlhodobom nosení.

Grafický motív je na oblečenie nažehlený pri vysokej teplote a tlaku, čo pri správnej starostlivosti zabezpečuje jeho dlhú životnosť.

  • Vecičky perte prevrátené (pri šatkách použite sieťku na bielizeň), potlačou dovnútra pri teplote max 40°C. Použite prací prostriedok bez obsahu chlóru a bielidla. Nečistite chemicky. Neodporúčame sušiť v sušičke.
  • Žehlite vždy potlačou dovnútra pri teplote max 110°C. Odporúčame aj možnosť prekryť grafiku papierom na pečenie a prežehliť ju z lícovej strany, čím sa priľnavosť grafického motívu spevňuje.

Pri správnej starostlivosti z vlastných skúseností vieme, že farebnosť a veľkosť trička, ani kvalita motívu sa neznižuje ani po rokoch nosenia, prania a žehlenia. Vysokú kvalitu dosahujeme vďaka výberu najkvalitnejších materiálov, ktoré sú dostupné na našom slovenskom a českom trhu a dlhodobo testované nami osobne skôr, ako sú zaradené do predaja pre verejnosť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie