POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Vzdelanie

isaac newton tricko w
Isaac Newton
Na objednávku do 3 dní
15,50 € / ks

Isaac Newton, významný anglický fyzik, matematik a filozof. Jeho objavy v matematike, optike a mechanike položili základy pre modernú fyziku. Tmavý obrázok na bielom tričku.

535/XS
404 Error
404 Error
Na objednávku do 3 dní
16,50 € / ks

404 error. Tiež sa tak niekedy cítiš? Čierne tričko s farebnou grafikou je k dispozícii v dámskom aj pánskom strihu.

526/XS
pythagoras blk sample
Pythagoras
Skladom
12,50 € / ks

Pytagoras (alebo aj Pythagoras zo Samosu) bol starogrécky filozof, matematik a astronóm. Jeho Pytagorova veta je základom euklidovskej geometrie - súčet obsahov štvorcov nad...

490/XS
xskola 4 kucapaca kid ssm
Novinka
Kucapaca
Skladom (5 ks)
9,90 € / ks

Kucapaca. Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

472/BIE
x skola6 cica nezer lim
Cica nežer!
Skladom (5 ks)
9,90 € / ks

Cica nežer! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

469/BIE
x skola2 vypadni wht
Sadni si a vypadni!
Skladom (>5 ks)
9,90 € / ks

Sadni si a vypadni! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

466/BIE
x skola1 nesmej sa lim
Nesmej sa
Skladom
9,90 € / ks

Nesmej sa mi za chrbtom do očí! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej alebo pánskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

463/BIE
tehula lim
Tehotenstvo
Skladom (>5 ks)
9,90 € / ks

Tehotenstvo je choroba prenášaná vtákmi. Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej alebo pánskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

460/BIE
x skola3 panenka m ssm
Panenka skákavá
Skladom (>5 ks)
9,90 € / ks

Panenka skákavá. Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

457/BIE
x skola5 moze byt ssm
9,90 € / ks

Myslím, že môže byť! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

454/BIE
x skola7 ticho lim
Chcem počuť ticho
Skladom (>5 ks)
9,90 € / ks

Chcem počuť ticho! Modrý text, písaný "perom" na tričku v dámskej, pánskej aj detskej veľkosti. Tričká sú vo farbe biela, limetkovo zelená alebo svetlosivý melír.

451/BIE
im not robot
I'm not a robot
Skladom (5 ks)
15 € / ks

I'm not a robot. Asi každému z nás popri surfovaní z času na čas vyskočí toto okno. Bielo zelený motív na kvalitnom čiernom tričku.   Poštovné v rámci Slovenska zdarma!

304/XS
f teacher
Teacher
Skladom (>5 ks)
14 € / ks

Sú učitelia a učitelia. Niektorí sú tu pre teba naozaj. Teacher, I'll be there for you, čierne tričko s nápisom v štýle známeho seriálu.   Poštovné v rámci Slovenska...

241/S
newton m blk
Newton
Skladom (>5 ks)
12,50 € / ks

Isaac Newton bol anglický fyzik, matematik a filozof. K Newtonovi sa viaže známy príbeh o jablku, ktoré mu spadlo na hlavu a on tým prišiel na myšlienku gravitácie. Ak by mal...

196/CIE
einstein theory relativity sample
16,50 € / ks

Albert Einstein je považovaný za najvýznamnejšieho vedca 20. storočia. Jeho Teória relativity významne prospela k rozvoju kvantovej mechaniky a kozmológie. Obrázok Einsteina v...

+ ďalšie
181/S
two types sample
Two types
Skladom (>5 ks)
15,50 € / ks

Sú dva druhy ľudí - tí, ktorí vedia extrapolovať z nekompletných dát. Tmavý jednoduchý text na svetlom tričku.

133/BIE2
Sputnik tričko
Sputnik
Skladom (>5 ks)
15,50 € / ks

Sputnik, prvá umelá družica zeme, ktorá v roku 1957 odštartovala kozmickú éru ľudstva. Biely motív na čiernom tričku.

130/S/MU
darwin sample
Darwin
Skladom (>5 ks)
12,50 € / ks

Charles Darwin je známy svojou teóriou evolúcie prirodzeným výberom, v ktorej predstavil myšlienku spoločného predka ako základné vedecké vysvetlenie pestrosti prírody. Ak by...

127/S/MU
Hore
Ďalšie produkty
23 položiek celkom