POŠTOVNÉ V RÁMCI SLOVENSKA NEPLATÍTE!

Malfini

520 16 travovozelena
Tip Výpredaj
14,50 € / ks

Mikina je vyrobená z flísu s antipillingovou úpravou, zabraňujúcou tvorbe žmolkov. Je mäkká a hrejivá, vhodná do chladného počasia. Kostený zips siaha do vrchnej časti hrudníku...

706/L
526 05 kralovska modra
Flisový šál
Skladom (5 ks)
5,50 € / ks

Flísový šál, ľahký, hrejivý a príjemný na dotyk. Spoľahlivo ochráni pred vetrom či mrazom, zahreje na jeseň aj v zime. Na výber z viacerých farieb.

514/BIE
nature is calling
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebným obrázkom prírody a textom Nature is calling, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
511/XS/UNI
paradise
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebným obrázkom stanu v prírode a textom Paradise. Stanovačka v horách je raj. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
508/XS/UNI
light a campfire
od 15 € / ks

Funkčné tričko s obrázkom kotlíka nad ohňom a textom Light a campfire and everyone is a storyteller. Pri táboráku sa jazyk rozviaže viacerým z nás. Tričko je rýchloschnúce,...

+ ďalšie
505/XS/UNI
need more adventure
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Need more adventure, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
502/XS/UNI
adventure
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Adventure, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
499/XS/UNI
nature is calling bl
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Nature is calling, na tvoje potulky prírodou. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne na šport.

+ ďalšie
496/XS/UNI
weekends are for hiking
od 15 € / ks

Funkčné tričko s farebnou grafikou Weekends are for hiking, pre víkendy ako stvorené na túlanie po horách a lesoch. Tričko je rýchloschnúce, dobre odvádza pot, je preto ideálne...

+ ďalšie
493/XS
804 02 sailor w
od 16 € / ks

Tričko s modro-bielymi prúžkami v námorníckom štýle. K dispozícii dámsky, pánsky aj detský strih či unisex tričko s dlhým rukávom. Stačí si len vybrať.

421/DIE
man green camo
od 15,50 € / ks

Tričko bez potlače, s maskáčovým vzorom v štyroch farebných kombináciách – šedá, hnedá, petrolejová alebo zelená. Na výber dámsky, pánsky a detský strih.

298/DIE
11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom